TechniShow & ESEF 2026: leiderschap en diversiteit
Ondernemers sociëteit voedingsindustrie
B2B Communications
Wallbrink Crossmedia
Kijk ook eens op

TechniShow & ESEF: Inspiratie op de mainstage

  • 24 februari 2026

Tijdens TechniShow & ESEF Maakindustrie (10 t/m 13 maart 2026, Koninklijke Jaarbeurs) draait het niet alleen om technologische innovatie en ketensamenwerking, maar ook om de mensen achter de industrie. Twee nieuwe programmaonderdelen op de mainstage zetten diversiteit en strategisch leiderschap centraal.

Vrouwen in de Maak – donderdagochtend 12 maart

Op donderdagochtend staat Vrouwen in de Maak in het teken van inspiratie, verbinding en zichtbaarheid. Dit programma brengt vrouwen samen die werkzaam zijn in de maakindustrie – van ervaren professionals en ondernemers tot studenten en zij-instromers.

Initiatiefneemster Marjorie Woudenberg (Vrouwen in de Techniek) verzorgt een keynote over persoonlijk leiderschap en de impact van genderdiversiteit op teamdynamiek. Haar boodschap: duurzame verandering draait niet alleen om instroom, maar vooral om het creëren van een werkomgeving waarin mensen zich gezien en gehoord voelen.

Aansluitend delen vrouwelijke leiders uit de praktijk hun ervaringen tijdens een paneldiscussie. Thema’s als leiderschap, kansen en zichtbaarheid binnen technische organisaties komen daarbij nadrukkelijk aan bod. De ochtend wordt afgesloten met een netwerkmoment.

Keynote Mart de Kruif – vrijdagochtend 13 maart

Op vrijdagochtend spreekt generaal buiten dienst Mart de Kruif over leiderschap, internationale samenwerking en strategische besluitvorming in onzekere tijden. Met voorbeelden uit zijn militaire loopbaan vertaalt hij geopolitieke ontwikkelingen naar lessen voor de maakindustrie: wendbaarheid, innovatiekracht en effectief samenwerken in complexe ketens.

Met deze programmaonderdelen onderstreept TechniShow & ESEF Maakindustrie dat de toekomst van de industrie niet alleen wordt bepaald door technologie, maar ook door visie, samenwerking en talent.

Aanmelden voor TechniShow & ESEF Maakindustrie

Registreer je voor een bezoek aan TechniShow en ESEF Maakindustrie 2026 via deze pagina.

Meer informatie over het programma en de beurs

Bekijk het volledige overzicht op de website van TechniShow

Bron: Jaarbeurs