Waarde creëren in het verpakken van vis
Ondernemers sociëteit voedingsindustrie
B2B Communications
Wallbrink Crossmedia
Kijk ook eens op

Waarde creëren in het verpakken van vis

  • 01 mei 2025

Tijdens de Seafood Expo Global in Barcelona (6–8 mei) presenteert MULTIVAC verwerkings- en verpakkingsoplossingen die gericht zijn op productie-efficiëntie en duurzaamheid. De systemen verbeteren de houdbaarheid van vis, schaal- en schelpdieren en zorgen voor een aantrekkelijke presentatie op het verkooppunt. Ook wordt getoond hoe delicate visproducten veilig en zorgvuldig verpakt kunnen worden in hoogwaardige vacuüm skinverpakkingen.

Een belangrijk onderdeel van de presentatie is de TX 620 traysealer. Deze compacte en kosteneffectieve verpakkingsmachine speelt in op stijgende kosten en strengere eisen in de sector. Dankzij het ruimtebesparende ontwerp is de TX 620 eenvoudig te integreren in uiteenlopende productieomgevingen, eventueel in tweesporige uitvoering voor meer capaciteit. Duurzaamheid staat centraal: de stevige constructie beperkt het gebruik van grondstoffen en de machine kan, afhankelijk van de toepassing, zonder perslucht of koelwater functioneren. Er kunnen diverse traymaterialen verwerkt worden, waaronder plastic en papiervezel. Voor een optimale productpresentatie wordt de traysealer gecombineerd met de L 310 transportbandetiketteerder, voorzien van FullWRAP etiketten.

Daarnaast wordt de R 105 MF dieptrekmachine gepresenteerd. Deze compacte stand-alone oplossing is ontworpen voor het produceren van hoogwaardige MultiFresh™ vacuümverpakkingen. Dankzij het kleine formaat is deze machine ideaal voor kleinere bedrijven en bedrijven met behoefte aan flexibiliteit. Het MultiFresh™ proces garandeert perfecte verpakkingsresultaten, zelfs bij producten met harde of scherpe onderdelen zoals botten of schelpen, of die boven de tray uitsteken.

Tot slot toont MULTIVAC de H 224 handlingmodule, een geavanceerde roboticsoplossing voor de automatische verwerking van delicate visproducten. Tijdens de beurs wordt dit gedemonstreerd met zalmporties. Dankzij delta kinematica worden de porties uiterst precies en voorzichtig in de trays geplaatst.

Bent u producent van vis, schaal- of schelpdieren en wilt u onze stand bezoeken op de Seafood Expo Global 2025? Vraag dan gratis toegang aan.

Meer informatie

Bron: Multivac